«خانه ما» در شبکه افق، یک برنامه با کیفیت برای تغییر در سبک زندگی + دانلود

0
1027
۰
(۰)

معرفی برنامه خانه ما

در این مطلب با معرفی یک برنامه تلوزیونی بسیار با کیفیت و با سلیقه در خدمت شما دوستان طلبگی تا اجتهاد هستیم. برنامه ای که به منظور تغییر در سبک زندگی ساخته میشود. برنامه ای که جای خالی آن و جای خالی بسیاری از برنامه هایی که با این کیفیت ساخته شوند، در تلوزیون جمهوری اسلامی کاملا خالی است.

همان طور که میدانیم و بارها شنیده ایم، بهترین راه انتقال پیامهای اخلاقی، فرهنگی و در یک کلمه، تغییر در سبک زندگی، به هیچ وجه پرداختن مستقیم به آنها نیست !!! و در یک کلمه میتوان گفت شاید گوش مردم از شنیدن نصیحت و حرف هایی که در بسیاری از موارد، کاملا تکراری، کلیشه ای و غیرتأثیرگذار است، پر باشد. بنابراین سؤال مهم ما به عنوان یک طلبه این است:

  • بهترین راه انتقال پیامهای فرهنگی، مذهبی، سیاسی و … در دنیای امروز چیست؟

یکی از بهترین راه ها، استفاده از شیوه های هنری، مبتکرانه و سرگرم کننده میباشد. به عنوان نمونه در این مطلب به یکی از برنامه های بسیار خوب که در شبکه فخیمه افق تهیه و پخش میشود میپردازیم. برنامه زیبای خانه ما

هدف اصلی در این مسابقه، تغییر در سبک زندگی و نحوه خرج کردن شرکت کنندگان میباشد. شرکت کنندگان و بینندگان این مسابقه به عینه متوجه میشوند که چگونه میتوان در زندگی صرفه جویی و قناعت کرد.

در این مسابقه، مبلغ مشخصی در اختیار یک خانواده قرار می گیرد و آنها باید در زمانی که تعیین می شود، صرفا با استفاده از همان مبلغ، تمام هزینه های زندگی از قبیل خرید، مسافرت و مهمانی دادن را تامین کنند.

در پایان زمان معین شده، هر مقدار از مبلغ اولیه که باقی مانده باشد، مبنای تعیین جایزه هم خواهد بود به این ترتیب که ۱۰۰ برابر آن به عنوان جایزه مسابقه به خانواده شرکت کننده اهدا می شود.

مهدی مطهر تهیه کننده و حسام اسلامی و علی رمضانپور کارگردانان این مستند مسابقه هستند.

زمان برگزاری مسابقه برای هر خانواده یک ماه است البته بر اساس شیوه در نظر گرفته شده، در طول این مدت با ایجاد چالش هایی، شرکت کنندگان درگیر ماجراهایی می شوند و سه خانواده حاضر در مسابقه باید به درستی از آن عبور کنند، در آخر هم به برنده مسابقه ۱۰۰ برابر پس اندازش جایزه تعلق می گیرد.

این برنامه هر جمعه شب، ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه افق خدمت شما دوستان تقدیم میشود. تکرار این برنامه هم برای پخش در ساعت های ۶,۳۰ و ۱۳.۳۰ روز شنبه هفته آینده در نظر گرفته شده است.

شما میتوانید با استفاده از لینک های زیر با این برنامه بیشتر آشنا شوید و اگر به آن علاقه داشتید، آن را دنبال کنید و به دوستان خود دیدن آن را توصیح کنید:

آنونس برنامه خانه ما در شبکه افق ۱

آنونس برنامه خانه ما در شبکه افق ۲

تیتراژ برنامه خانه ما در شبکه افق

قسمت های پخش شده این مسابقه را میتوانید از لینک زیر در قسمت مطالب مرتبط دریافت نمایید:

مستند مسابقه خانه ما

سایت این برنامه را هم میتوانید از لینک زیر مشاهده کنید و اگه مایل بودید در این مسابقه ثبت نام کنید …

سایت مسابقه خانه ما

این مطلب رو پسندیدید؟

برای امتیازدهی روی یک ستاره کلیک فرمایید

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد رای: ۰

هنوز این مطلب امتیادهی نشده. شما می تونید اولین نفر باشید!

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها