دانلود بازی های سالم فکری و بازی های کارتی – صفحه ای ایرانی اسلامی

0
1660
۵
(۱)

بسم الله الرحمن الرحیم. شکر خدا اخیرا بازی های کارتی و نقشه ای (Board Games) مذهبی خوبی در کشور تولید شده است. در ادامه تعدادی از این بازی ها خدمت شما عزیزان معرفی خواهد شد.

بازی اول : بازی کلید بهشت

این بازی زیبا برای دو نفر طراحی شده است. در بسته ی این بازی یک کتاب آموزشی و دو بازی دیگر هم تدارک دیده شده است. ناشر این بازی نشر براق است و دوستان می توانند برای تهیه آن با این انتشارات تماس بگیرند. اینجا و (اینجا)

 

تصویر بازی اسلامی کلید بهشت

بازی دوم:  کارتی نقشه ای سفر به مسجد مقدس جمکران

 

یکی از مهمترین ذهنیت هایی که در هر بازی برای کودک ایجاد می شود و تثبیت می شود هدف کلان بازی است. مثلا اگر در یک بازی هدف کلان جمع کردن پول بیشتر باشد این موضوع به عنوان یک هدف و آرمان در ذهن کودک نقش می بندد اگر هم هدف کلان جمع کردن بیشترین ثواب باشد (مانند بازی معدن خوبی ها که در بازی های رایانه ای پیوند دانلود آن تقدیم شد) این هدف هم در ذهن کودک تثبیت می شود. رسیدن به بهشت و رسیدن به حرم حضرات معصومین و کعبه از هدف های خوبی است که می توان در بازی های کارتی نقشه ای مورد توجه قرار داد. همچنین جمع کردن بیشترین ثواب و رسیدن به بیشترین اخلاص و ایثار و خدمت به مردم و کسب بیشترین رضایت خدا و اهل بیت علیهم السلام نیز هدف های خوبی برای بازی های کودکان است.

این مطلب هم خواندنیه:  دانلود کتاب 655 بیت از اشعار گلستان سعدی که هر ایرانی باید حفظ باشد

بازی سفر به مسجد مقدس جمکران یکی از بازی های خوبی است که کودک در آن ضمن سفر به حرم کریمه ی اهل بیت علیها سلام و مسجد جمکران در قالب سوالاتی با حضرت حجت ارواحنا له الفدا نیز آشنا می شود. از این سنخ بازی ها بازی سفر به حرم امام رضا نیز طراحی و ساخته شده است. در ادامه تصویری از فضای این بازی خدمت شما پدر و مادرهای نسل آینده ی سربازان امام زمان علیه السلام تقدیم می شود باشد که مورد توجه قرار گیرد و از این بازی در تربیت دینی سرباز کوچولوی خود بهره گیری نمایید.

این بازی توسط نشر کتابک (اینجا) به بازار عرضه شده است.

بازی زیبای کارتی نقشه ای سفر به مسجد مقدس جمکران

بازی سوم: حماسه ی ماندگار

یادش بخیر انگار همین دیروز بود که بازی تاجر کوچولو به بازار آمد و حقیر هم به آن علاقه مند شدم و در نهایت با جمع کردن عیدی ها و کمک خانواده پدر بزرگوارم آن را برایم خریداری کرد…البته آن موقع بازی های دیگری هم بودند که بر خلاف تاجر کوچولو در لوای اهداف آموزشی اهداف ترویج دنیاگرایی و شانس گرایی را پیگیری می کردند. بگذریم تاجر کوچولو بازی بسیار آموزنده ای بود هنوز هم اگر تولید شود توصیه شدنی است. اخیرا برخی نیروهای انقلابی به فکر تولید بازی فکری آموزنده ی از سنخ همان بازی های کارتی افتاده اند و به لطف خدا بازی جذاب و ارزشی حماسه ی ماندگار را تولید نموده اند.

دانلود تصویر باکیفیت بالا از بازی فکری حماسه ماندگار دفاع مقدس

این مطلب هم خواندنیه:  دانلود بازی های اندرویدی سالم، آموزنده و اسلامی

الحق خدا قوت دارد.. ان شاء الله سایر برادران خوش فکر هم سعی کنند برای تولید چنین بازی هایی اقدام کنند. بخواهیم یا نخواهیم عامه ی مردم اهل بازی و فیلم هستند تا کتاب و مطالعه ی سایتها … لذا باید انقلاب را در قالب بازی و فیلم و البته نوع هنر (صوتی و تصویری و شعری که البته شعر هم این روزها برای مردم  سنگین شده است متاسفانه) عرضه کرد.. ان شاء الله بازی حماسه ی ماندگار را تهیه بفرمایید و تبلیغ نمایید..و البته تولید بازی همای مشابه هم اجر اساسی خواهد داشت یقینا..بازی حماسه ماندگار را از اینجا تهیه فرمایید.

التماس دعا

 

بازی های دیگر :

بازی خدا دوست دارد اینجا

بازی کارآفر  اینجا

نیش و نوش اینجا

فیلشاه  اینجا
یاران ظهور اینجا
غدیر خم اینجا
بازی ضامن آهو اینجا و اینجا
بازی بوستان آیه ها اینجا
بازی دهکده احادیث اینجا
گلهای بهشت اینجا
مسافر کوچولو  اینجا
سفر به سرزمین آهو اینجا
بازی معمار حرم اینجا
بازی ایران من اینجا
بازی سیاره سلوک اینجا
بازی نبرد کهکشان اینجا
بازی باور اینجا
بازی سفالگر اینجا
بازی بازار تبریز اینجا
بازی دستباف اینجا
بازی گبه اینجا
بازی طوطی و بقال اینجا
بازی شاهراه  اینجا
بازی جالیز اینجا
بازی کاروبار اینجا
بازی نقطه بازی اینجا
بازی کریدور اینجا
بازی چوب چین اینجا
بازی های حدیث نینوا اینجا
و …
بازی های فرشبافی و گلیم بافی
دیگر بازی های احتمالا خوب:
باغهای معلق بابل اینجا
بازی درج اینجا
بازی اشکنک اینجا
بازی بازرگان اینجا
بازی کندو اینجا
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها