طلبگی تا اجتهاد

آنچه که لازم است عرض بکنم - که از همه‌ی این مطالب مهمتر است - نسبت حوزه‌های علمیه است با انقلاب و نظام اسلامی. هیچ کس در عالم روحانیت، اگر انصاف و خرد را میزان قرار بدهد، نمیتواند خودش را از نظام اسلامی جدا بگیرد. نظام اسلامی یک امکان عظیمی را در اختیار داعیان الی‌اللّه و مبلّغان اسلام قرار داده… این فرصت تا امروز کِی برای روحانیت وجود داشته؟
علاوه بر این، ابزارهای تسهیل‌کننده، مثل رایانه‌ها و ارتباطات اینترنتی و فضای مجازی و سایبری هم که الان در اختیار شماست![خطاب به روحانیون!).
اگر بتوانید اینها را یاد بگیرید، میتوانید یک کلمه حرف درستِ خودتان را به هزاران مستمعی که شما آنها را نمیشناسید، برسانید؛ این فرصت فوق‌العاده‌ای است؛ نبادا این فرصت ضایع شود. اگر ضایع شد، خدای متعال از من و شما روز قیامت سؤال خواهد کرد: از فرصت این همه جوان، این همه استبصار، این همه میل و شوق به دانستن، شما برای ترویج معارف اسلامی چه استفاده‌ای کردید؟ نظام اسلامی یک چنین خدمتی به ما معممین و روحانیون کرده. مگر میتوانیم خودمان را کنار بگیریم؟
بیانات در دیدار علما و روحانیون خراسان شمالی 19/07/1391

جستجو

بایگانی

نويسندگان

پربحث ترين ها

رسانه های همسو

افتتاح بخش مشاوره تحصیلیِ گروه «طلبگی تا اجتهاد»

 هویت طلبگی علمی روش تحصیل حوزوی مشاوره مشاوره تحصیلی

//bayanbox.ir/view/1775735185587465242/%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AA%D8%A7%D8%AD-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C.png

بسم الله الرحمن الرحیم

به حول و قوه الهی و عنایت اساتید محترم مدرسه علمیه معصومیه، بخش مشاوره تحصیلی سایت طلبگی تا اجتهاد افتتاح گردید. شما عزیزان میتوانید از این به بعد، سؤالات تحصیلی خود را از اساتید فعال در این زمینه پرسیده و توسط خود آنها به صورت مستقیم پاسخ سؤالات را دریافت نمایید.

به این منظور میتوانید از لینک زیر و همچنین از بخش مشاوره -که در پایین ستون سمت راست سایت قابل مشاهده است- وارد بخش مشاوره تحصیلی شوید:

برچسب ها مشاوره تحصیلی
تعداد بازدید: ۱۹۰۲